ביה"ס גנים

חברים

האתר מעודכן לתאריך:  י"ג בשבט התשע"ז, 9/2/2017


נספח לתקנון


תקנון בית ספר


מטרות ויעדים של ביה"ס לשנת הלימודים
ביה"ס הניסויי הומניסטי גנים, חרט על דגלו טיפוח רוח האדם: ראית האדם בראיה הוליסטית כשלם, אמונה באדם באשר הוא, קבלת האדם כמות שהוא, ונתינה לאדם את כל שיידרש להצמחתו בעולם דינמי. זאת בכל תחומי אישיותו ,רגשית, חברתית, קוגנטיבית ואסתטית, ללא גבולות כל פעם בציר אחר והדגש אחר. אהבת האדם וכבוד האדם מעל הכל תוך דגש על יושר, צדק חברתי ומימוש פוטנציאל . נכון לגבי תלמידים, נכון לגבי מורים ונכון לגבי הורים.


גלישה בטוחה ברשת האינטרנט
רשת האינטרנט נולדה, בשנת 1969, לתוך עולם אפוף תקשורת. הוריה, מכוני המחקר האוניברסיטאיים ומרכזי המידע של צבא ארה"ב, לא ראו בה אמצעי להרחבת ערוצי התקשורת ולייעולם, אלא בעיקר אמצעי מאובטח ביותר להעברת מידע. אולם, כאשר רשת האינטרנט התבגרה ויצאה לעולם בסוף שנות השמונים, הסתבר שאופייה שונה לחלוטין: רשת מידע פרוצה וחשופה לכל, בלתי מבוקרת, ללא מרכז מכוון, אין מי שמנהל אותה, אין לה מנגנוני בקרה ואין עליה פיקוח.


למידה עם ספרים דיגיטליים
הורי ביה"ס: רוצים להכיר את הלמידה עם הספרים הדיגיטליים?


האחר הוא אני
הנושא המרכזי בשנת תשע"ד - "האחר הוא אני"


זכויות יוצרים
ביה"ס עושה כל שביכולתו לשמירת זכות יוצרים וזכות הפרט בחומרים המצויים באתר. במידה שחומר או פריט מידע שהועלה לאתר מפר בתום לב את זכות היוצרים ו/או זכות הפרט, כתבו אלינו ואנו מתחייבים לתקן את הטעון תיקון או להסיר את החומר מן האתר, ליידע את האחראי להפרה זו ולהתריע בפניו על העלאת חומרים אלה כדי למנוע הישנות מקרים כאלה. דוא"ל: shani.haver@ganimgt.org.il בברכת שימוש מושכל, הצוות החינוכי.


אגרת להורים 6.9.15 כ"ב אלול תשע"ה
אל הורי הילדים המקסימים של בית ספר "גנים" שלום! בסיומו של השבוע הראשון של שנת הלימודים, בפתחו של שבוע חדש ובפתחה של שנה חדשה אני כותבת אליכם. אחרי קצת יותר מחודש בתפקידי וכמעט שבוע עם ילדיכם אני מרגישה ממש בבית. חשה שהתקבלתי בזרועות פתוחות, בלבבות חפצים ובחום אנושי יקר מפז. די בחיוכים שלהם בכל בוקר כדי להוכיח שאני במקום הנכון...


גלריית תמונות

דפדף למעלה

לדפדוף - עמוד על החיצים

דפדף למטה


חנות צעצועים יד II
נוהל כניסה לביה"ס
שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

מנועי חיפוש
חיפוש באתר
חיפוש מתקדם באתר
חיפוש ב-Google
חיפוש ב-Google תמונות
חיפוש בוויקיפדיה
חיפוש במורפיקס


דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
גנים    הגליל 22  גני תקוה    טלפון: 03-5341839  פקס: 03-5351499  
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים